• Wiemy więcej - budujemy więcej

  • Wiemy więcej - budujemy więcej

  • Wiemy więcej - budujemy więcej

  • Wiemy więcej - budujemy więcej

  • Wiemy więcej - budujemy więcej

Wyjazd zawodowy na I Kongres Nauczycieli Fizyki w Łodzi w dniach 14.09 – 16.09.2018r.

    W dniach 14.09 – 16.09.2018 roku odbył się wyjazd zawodowy nauczycieli na I Kongres Nauczycieli Fizyki organizowany przez Uniwersytet Łódzki, zrealizowany w ramach projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej” współfinansowanego przez UE ze środków EFS w ramach RPOWP na lata 2014 – 2020. Uczestnikami wyjazdu byli nauczyciele fizyki ZSB – G: pani Renata Kowalko, pani Jolanta Trofimiuk oraz pan Paweł Klim.

Czytaj więcej: Kongres fizyki w Łodzi

Staże zawodowe nauczycieli

    W miesiącach wakacyjnych lipiec - sierpień 2018 roku nauczycielki i nauczyciele ZSB – G w Białymstoku uczestniczyli w stażach zawodowych, zrealizowanych u pracodawców w ramach projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej” współfinansowanego przez UE ze środków EFS w ramach RPOWP na lata 2014 – 2020.
    Staże zawodowe nauczycielek/nauczycieli miały na celu uzyskanie nowych kompetencji w zakresie połączenia wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz zdobycie nowych umiejętności praktycznych, co pozwoli na rozszerzenie, wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu kształcenia. Podczas staży zawodowych zindywidualizowany program stażu realizowali: pani Małgorzata Radziszewska, pan Kamil Radzajewski oraz pan Grzegorz Pawełko.

Czytaj więcej: Staże zawodowe nauczycieli

Wyjazd zawodowy nauczycieli do Borów Tucholskich na szkolenie „Wybrane zagadnienia dotyczące geodezyjnej obsługi inwestycji budowlanych” organizowane przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy w dniach 02.09 – 04.09.2018

    W dniach 02.09 – 04.09.2018 roku odbył się wyjazd zawodowy nauczycieli do Borów Tucholskich na szkolenie „Wybrane zagadnienia dotyczące geodezyjnej obsługi inwestycji budowlanych” organizowane przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy, zrealizowany w ramach projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej” współfinansowanego przez UE ze środków EFS w ramach RPOWP na lata 2014 – 2020. Uczestnikami wyjazdu byli nauczyciele przedmiotów zawodowych branży geodezyjnej.

Czytaj więcej: Wyjazd zawodowy nauczycieli do Borów Tucholskich

Wyjazd zawodowy na XII Konferencję „Pokazać – Przekazać”, organizowaną przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w dniach 24.08 – 25.08.2018r.

    W dniach 24.08 – 25.08.2018 roku nauczyciel ZSB-G, pan Paweł Klim, uczestniczył w dwunastej edycji konferencji „Pokazać – Przekazać”, orgaznizowanej przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wyjazd zawodowy został zrealizowany w ramach projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej” współfinansowanego przez UE ze środków EFS w ramach RPOWP na lata
2014 – 2020.

Czytaj więcej: Konferencja „POKAZAĆ – PRZEKAZAĆ”

Przydatne linki

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Ministerstwo Edukacji Narodowej